Restauracja BALDI powstała w 1994 r. Od samego początku prowadzona jest przez tych samych właścicieli. Prowadzimy również dwie karczmy: Franz Josef i Bar Beczka w Istebnej Kubalonce. Końcem kwietnia 2014 roku restauracja została rozbudowana. Obecnie Goście mogą skorzystać z dwóch sal niezależnych od siebie. Została dobudowana klatka schodowa oraz pokoje.

Specjalizujemy się w organizacji wesel i imprez okolicznościowych; świadczymy również usługi cateringowe. Mamy coraz większe grono stałych klientów, co jest dla nas powodem do dumy. Stale się rozwijamy i wzbogacamy o nowe doświadczenia.

Możemy poszczycić się szeroką gamą dań staropolskich; specjalnością restauracji jest golonka w sosie cebulowym, półmisek trzech mięs, pierogi oraz tradycyjne wyroby z naszej wędzarni. Restauracja oferuje również kulinarne specjały różnych krajów oraz kuchni wegetariańskiej. Kuchnia w restauracji prowadzona jest przez profesjonalnych kucharzy. Na życzenie klienta komponujemy indywidualne menu.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na biznesowe spotkania, kolację z przyjaciółmi, romantyczną randkę, obiad rodzinny czy popołudniowy odpoczynek.