⇒ Targi Ślubne 2015 w Restauracji BALDI – Zobacz relację video !

weselem5aImprezy okolicznościowe, wesela

Eleganckie wnętrza Restauracji BALDI sprzyjają organizacji niezapomnianych imprez rodzinnych i okolicznościowych.
Wyjątkowe wydarzenia zawsze warto świętować w wyjątkowym miejscu!


Szkolenia, spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe nie zawsze muszą odbywać się w siedzibach firmy. Restauracja BALDI jest odpowiednim miejscem dla ludzi biznesu. Na potrzeby szkoleń i konferencji oddajemy salę wyposażoną w sprzęt multimedialny.


Restauracja

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, obiad rodzinny, popołudniowy odpoczynek czy romantyczną kolację. Kuchnia w restauracji, prowadzona jest przez profesjonalnych kucharzy. Na życzenie klienta komponujemy indywidualne menu.

Restauracja znajduje się przy trasie Katowice – Wisła. Otoczona jest górami Beskidu Śląskiego (Lipowski Groń, Czantoria). Od lokalu prowadzi ścieżka, która łączy się ze ścieżką rowerową wzdłuż wału rzeki Wisły, mijając górskie uzdrowiska Ustroń i Wisłę. W odległości 100 m znajduje się bajecznie prosty zjazd na drogę ekspresową Cieszyn – Bielsko Biała.

Bliskość Lasu. Możliwość spaceru. Staw rybny w otoczeniu restauracji. Cudowne otoczenie zieleni oraz pięknych, górskich krajobrazów.

 

Eleganckie i funkcjonalne wnętrza restauracji tworzą ciepły i wyjątkowy klimat. Letni ogródek z tarasem zachęca do długiego przesiadywania na świeżym powietrzu.

Restauracja powstała z nadzieją, że będziemy towarzyszyć Ci zarówno na co dzień, jak i od święta – wspierając w organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych.